Ocean Princess Makeover

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 17 MB
  • Version 1.0.3
  • Dil İngilizce
  • Firma GirlGames2Play
Ocean Princess Makeover oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve çok eğlenerek oynayacağınız mükemmel bir oyuna sahip olarak eğlenmeyi dilediğiniz her an çılgınlar gibi eğlenebi

Ocean Princess Makeover oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve çok eğlenerek oynayacağınız mükemmel bir oyuna sahip olarak eğlenmeyi dilediğiniz her an çılgınlar gibi eğlenebilirsiniz.

Ocean Princess Makeover oyununda okyanus prensesini giydirecek, süsleyecek ve ona bakım yaparak çok eğlenceli vakit geçireceksiniz. İlk olarak menüde bulunan özel maskeyi onun yüzüne uygulayacak ve ona cilt bakımı yapacaksınız. Sonra onun kaşlarını cımbız ile tek tek alacak ve menüde bulunan rengarenk makyaj malzemelerini kullanarak ona güzel bir makyaj yapacak, hatta ona lens takarak gözlerinin rengini bile değiştirebileceksiniz.

Sonra da ona menüde bulunan birbirinden şık kıyafetlerin arasından en çok beğendiğiniz birini seçip giydirecek, bu kıyafete en çok uyum sağlayacak olan bir ayakkabı seçerek kıyafeti kombine edecek, onu şık takı ve aksesuarlar ile süsleyeceksiniz. Bu size çok keyif verecek ve sizi çok eğlendirecek.

Daha Fazla Göster
Ocean Princess Makeover indir